Spotkanie z dr Jackiem Pulikowskim - 29.04.2018 r.

SPOTKANIE Z DOKTOREM JACKIEM PULIKOWSKIM - ŻEGOCINA - 29.04.2018

    29 kwietnia 2018 roku Pan dr Jacek Pulikowski gościł w kościele p.w. Św. Mikołaja w Żegocinie. Po mszy świętej o godz. 16:00, w wygłosił tu pogadankę pt. "Szczęście w życiu rodzinnym".  
    Jacek Pulikowski to
przede wszystkim mąż i ojciec trójki dzieci. Poza tym dr inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Od około trzydziestu lat czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną Jadwigą służą swoją wiedzą i doświadczeniem wielu małżeństwom w kryzysie i przygotowują młodych do założenia rodziny, prowadzą kursy przedmałżeńskie. Jest autorem wielu chętnie kupowanych książek; m. in:  „Warto żyć zgodnie z naturą", „Warto naprawić małżeństwo", „Jak budować więzi w rodzinie", „Warto pokochać teściową", „Szczęście mężczyzny", "Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni" oraz audiobooków „Jak zbudować dom tętniący życiem”, „Jedność małżeńska a wychowanie dzieci", „Czy warto się żenić i za mąż wychodzić".
    Zaproszonego gościa powitał i przedstawił ks. Marcin Łazarz. W trakcie trwającej ponad godzinę konferencji przybyłe nie tylko z Parafii w Żegocinie, ale także z Łapanowa, Kamionnej, Dąbrowy Tarnowskiej i innych okolicznych miejscowości osoby mogły usłyszeć wiele cennych wskazówek życiowych, dotyczących głównie odpowiedzi na pytanie: jak szczęśliwie żyć?
   
- Jeśli Jesteś zainteresowany jak poprawić więź małżeńską, umocnić więź z dziećmi a może poprawić relacje z teściami lub jeśli po prostu chcesz mieć szczęśliwe życie rodzinne, małżeńskie i osobiste - przyjdź na spotkanie - zachęcano w ogłoszeniach do parafian. Ci rzeczywiście przyszli i z uwagą wysłuchali wykładu, a po spotkaniu mogli osobiście porozmawiać z wykładowcą, zakupić książki oraz audiobooki autorstwa prelegenta oraz uzyskać na nich jego autografy.

Spotkanie z dr Jackiem Pulikowskim - 29.04.2018 r. Spotkanie z dr Jackiem Pulikowskim - 29.04.2018 r.
Spotkanie z dr Jackiem Pulikowskim - 29.04.2018 r. Spotkanie z dr Jackiem Pulikowskim - 29.04.2018 r.

Spotkanie z dr Jackiem Pulikowskim - 29.04.2018 r.

[parafiazegocina]

[archiwum.zegocna.pl]