UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA ABSOLWENTÓW ZSZ

UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA ABSOLWENTÓW ZSZ.

       Już 17 czerwca 2003 r. zakończyli swój pobyt w szkole uczniowie klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Żegocinie. W szkolnej auli 83 tegorocznych absolwentów z klas, których wychowawcami byli: Jan Furtak, Maria Juszczyk i Zofia Rogala, otrzymało dyplomy i świadectwa ukończenia szkoły oraz świadectwa nauki religii, które wręczył im ksiądz Jan Gniewek.

     Podczas okolicznościowej akademii absolwenci pożegnali się ze szkołą, przekazując jej pożegnalne prezenty. Bardzo ucieszona była z nich Dyrektorka Szkoły mgr Danuta Pączek. Duża choinka, kilka zegarów ściennych oraz składka na sztandar szkoły - to prezenty, które przekazali na ręce pani dyrektor przedstawiciele poszczególnych klas.

    Jeszcze tylko pamiątkowe fotografie i trzeba było się rozstać ze szkołą, do której uczęszczało się trzy lata. Przed ekspedientami, mechanikami, piekarzami, cukiernikami, fryzjerkami teraz chyba trudniejsze niż sama nauka zadanie - znalezienie dla siebie pracy. Pewnie niektórzy z nich będą kontynuować naukę, może nawet w tym samym budynku szkolnym.

ABSOLWENCI ZSZ W ŻEGOCINIE  A.D. 2003

Kliknij, aby uzyskać powięszenie ! Kliknij, aby uzyskać powięszenie ! Kliknij, aby uzyskać powięszenie !
III A - wychowawca Jan Furtak III B - wychowawczyni Maria Juszczyk III C - wychowawczyni Zofia Rogala
[wstecz]