KOLEKTURA LOTTO W ŻEGOCINIE

 Kolektura LOTTO w Żegocinie.                               Życzymy wysokich wygranych !!

     Do tej pory mieszkańcy gminy, pragnący szukać szczęścia w "Dużym Lotku", "Multi Lotku", "Express Lotku", "Zakładach Specjalnych", czy też w "Szczęśliwym Numerku", musieli wyjeżdżac do okolicznych miast. Ponieważ osób zainteresowanych grami liczbowymi jest w  Żegocinie sporo, właściciele sklepiku z artykułami wielobranżowymi i kwiatami państwo Zdebscy, poczynili starania o uruchomienie w swoim sklepie kolektury. Starania zakończyły się pomyślnie i w ten sposób, po kilku dniach przygotowań, zamontowaniu anteny satelitarnej i innych urządzeń, 26 maja 2003 roku, pierwsza osoba mogła spróbować szczęścia.

     Pierwszego dnia sprzedaży ruch w punkcie zawierania zakładów gier liczbowych, zwanym potocznie "kolekturą",  był jeszcze niewielki. W drugim już większy. Ale jeszcze niewiele osób wie o tym, że - jak to się potocznie mówi - w Żegocinie można "puścić lotka".

      Szansa na milion jest wprawdzie niewielka, bo np. w Dużym Lotku prawdopodobieństwo trafienia szóstki wynosi 1: 13.983.816, ale miłośników gier liczbowych nigdy nie brakowało. Poza tym, kto powiedział, że główna wygrana nie padnie w Żegocinie ? Zapowiada się dobrze, bo wypłacone już zostały pierwsze wygrane. Pamiętać jednak trzeba, że aby wygrać, trzeba grać. Powodzenia !

[wstecz]